لینک اسکریپت


نظرات در وردپرس بسیار مهم هست که باعث می شود بازدیدکنندگان در رابطه با موضوع مطلب نظرات خود را مطرح کنند . با این حال شاید شما بخواهید برای نظرات طولی را تعیین کنید که نظرات به تعداد کاراکتری که تعیین کردید محدود شود. در این مقاله ما به شما آموزش تغییر طول نظر را نشان می دهیم. بنابراین شما می توانید حداقل و حداکثر طول نظرات را در وردپرس تنظیم نمایید. در این مقاله این محدود سازی را به دو روش استفاده از کد نویسی در فانکشن و با استفاده از پلاگین آموزش می دهیم.

 

commentlength

 

روش اول : محدود سازی طول نظرات با استفاده از پلاگین

 

در اولین مرحله تنها چیزی که لازم دارید نصب و فعال سازی پلاگین Control Comment Length هستش. این پلاگین رو می توانید از این لینک دریافت کنید.

 

بعد از فعال سازی پلاگین کافیه از قسمت تنظیمات وارد Control Comment Length شوید و تنظیمات مورد نظر خود را بر روی پلاگین پیاده کنید . شما می توانید از تنظیمات پلاگین حداقل و حداکثر طول نظرات را تعیین کنید . ما به شما حداقل طول نظر را ۵۰ و حداکثر طول نظر را ۵۰۰۰ پیشنهاد می کنیم.

 

این پلاگین قابل سفارش سازی می باشد که لازم به فارسی ساز آن نیست . شما می توانید متن ارور حداقل و حداکثر طول نظرات را از قسمت تنظیمات پلاگین تنظیم کنید.

 

روش دوم: محدود سازی طول نظرات با استفاده از کد

 

از این طریق ما فیلتری را به  preprocess_comment اضافه می کنیم . این فیلتر قبل از این که نظر در دیتابیس ثبت شود اجرا می شود و قبل از اینکه نظر کاربر ثبت شود اروری که شما در کد قرار داده اید را نشان می دهد و کاربر را مجبور به کاهش و یا افزایش طول نظر می کند.

 

برای این کار شما می توانید تکه کد زیر را به functions.php اضافه کنید:

 

 

 

هر یک از این روش ها نکات مثبت و منفی خود را دارد ولی در کل استفاده از پلاگین روش آسان و سریعی می باشد.

  • آخرین بروزرسانی مطلب : ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
  • منبع مطلب : لینک اسکریپت

  •  

درباره : جی اس ها