بک لینک به رشد سایت شما کمک میکند !

تعجب نکنید ، این یک شعار یا جمله تبلیغاتی نیست . واقعا به رشد سایت شما کمک میکند ! چرا ؟ و چگونه ؟ حالا چرا باید برای رشد سایت واقعا از و لینک هایی که به سختی از سایت های دیگر دریافت میکنیم استفاده کنیم ؟ ببخشید ، لینک ها به سختی بدست نمیایند . این ماییم که کارمان را سخت میکنیم .

 

چرا بک لینک اهمیت خاصی برای گوگل و اکثر موتور های جستجو دارد ؟ فرض کنید شما میخواهید شخصی را بشناسید . اگر یک نفر آن شخص را تایید کند و بگوید آدم خوبی است شما قبول میکنید . اما… اگر 10 نفر آن شخص را تایید کنند چطور ؟ شما مطمئن میشوید که آن شخص آدم خوبی است و به او اعتماد میکنید . حال اگر 100 نفر یک شخص را تایید کنند چی؟ هر چه تعداد افرادی که آن شخص را تایید کنند بیشتر شود شما آن شخص را مورد اعتمادتر از قبل در نظر میگیرید . گوگل هم دقیقا همین گونه عمل میکند و بک لینک مانند یک تاییدیه است . هر چه سایت های بیشتری و با اعتبار بالاتری شما را تایید کنند و در حقیقت به شما لینک دهند یا به عبارت ساده تر سایت شما را لینک کنند سایت شما در نظر گوگل مقرب تر و قابل اعتمادتر و البته مفیدتر شناخته میشود . در نتیجه در نتایج جستجو ها ( سرچ ها ) بالاتر نشان داده خواهید شد و بازدید بیشتری دریافت خواهید کرد . این را در نظر داشته باشید که محتوا بسیار مهم است و در صورتی که یک سایت مفید داشته باشید در نتایج جستجوها با دریافت بک لینک از سایت های مختلف ، همکاران ، دوستان و یا ( به شکل مدیریت شده و کنترل شده ) میتوانید رشد چشم گیری داشته باشید و براحتی سایت یا وبلاگ خود را بهینه سازی کنید و به بهترین و مطلوب ترین نتیجه برسید .

 

بک لینک به رشد سایت شما کمک میکند

 

حالا میرسیم به این مطلب که دریافت بک لینک واقعا کار سختی است ؟ نه اینطور نیست . شما از منابع بسیار مختلفی میتوانید بک لینک دریافت کنید . یکی از این منابع شبکه های اجتماعی هستند . اگر مطلب مفیدی دارید و آن را در سایت خود نشر داده اید مطمئن باشید که به مرور زمان در اینترنت و شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته میشود و بک لینک های خوبی دریافت خواهید کرد . این یکی از بهترین مدل های دریافت بک لینک است که حالتی ماندگار و پایدار دارد و خیلی به رشد سایت شما کمک میکند . پس سعی کنید مطالب و محتوای مفیدی در سایت خود و با موضوع سایت خود نشر دهید . ترجیحا سعی کنید مطالب را خودتان بنویسید و کپی نکنید .

 

روش دیگری برای دریافت بک لینک این است که با سایت همکاران و سایت هایی که با موضوع سایت شما تطابق دارند تبادل لینک کنید . اگر این کار را به نحو احسن انجام دهید یک بازی برد برد انجام داده اید و هم به سایت خود و هم سایت همکارتان کمک شایانی کرده اید .

 

و اما روشی که در سایت لینک اسکریپت پیشنهاد میشود این است که از اسکریپت تبادل لینک استفاده کنید . اسکریپت تبادل لینک به شما عزیزان کمک میکند تا کسانی که مایلند با شما تبادل لینک کنند به راحتی و به صورت اتوماتیک و هوشمند با سایت شما آن هم در هر زمان از شبانه روز تبادل لینک کنند . به مرور مشاهده میکنید که چه رشد چشم گیری در دریافت بک لینک داشته اید و در جستجوها با افزایش بازدید قابل توجهی مواجه خواهید شد . این روش کم دردسر ترین روش دریافت بک لینک به صورت طبیعی است . میتوانید اسکریپت های تبادل لینک ما را ببینید و با توجه به سلیقه تان انتخاب کنید . قالب های مختلفی طراحی شده تا سلیقه اکثر شما عزیزان را پوشش دهد .

 

روش دیگری هم مدنظر است که خرید بک لینک به صورت مدیریت شده و کنترل شده است . باید یک سئوکار ( بهینه ساز سایت ) برای شما این کار را انجام دهد اگر تخصص ندارید . ما سایت های زیادی برای لینک دادن به شما عزیزان در اختیار داریم که میتوانید در صورت تمایل با ایمیل mhf.tak [ at ] Gmail . Com با ما ارتباط برقرار کنید .

 

امیدوارم مفید بوده باشه این مطلب .

 

نتیجه گیری : بک لینک یکی از مهمترین فاکتورها و الگوریتم های است که نباید نادیده گرفته شود .

ارسال نظر


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.